Toyta Proace verso, 2023m.

Fiat Ducato
30 balandžio, 2014

Dar vienas mūsų projektas:

Toyota Proace verso 2023 metų septynvietis automobilis. Turėjome įdomių iššūkių įrenginėjant automobilį. Savininko pageidavimų sąrašas buvo išsiskirtinis Pagrindinė automobilio paskirtis - trumpalaikės kelionės po Europą dviem suaugusiems ir vaikui. Salonas ir jame įrengti baldai negali išsiskirti iš originalaus automobilio interjerò. Visos įrengtos baldų detalės turi atitikti originalias odinių sėdynių spalvas ir medžiagas. Tik stogas ir jo montavimas galėjo išsiskirti. Svarbiausias kliento pageidavimas - įrengti kemperį taip, kad liktų galioti gamyklinė garantija.
Stogas buvo montuojamas išlaikant automobilio kėbulo vientisumą, nekerpant nei vieno laido. Oro pagalvės išliko nepaliestos, kondicionieriaus valdymai perkelti į kitą vietą, nepažeidžiant laidynų. Nauji laidai buvo jungiami į naujas pynias vedant į akumuliatoriaus skyriu. Ten jas jungėme į papildomus saugiklių blokus. Taip išlaikėme garantijas esamiems kompiuteriams ir elektros instaliacijai.
Visi baldai lengvai įmontuojami į originalių sėdynių bėgelius. Lengvai galima keisti sėdimų vietų skaičių įdedant ir išimant baldus.
Pirmame aukšte įrengta plati lova suaugusiems, vaiko lova įrengėme antrame aukšte. Virtuvė ir kiti baldai įrengti po miegamąja lova.
Įrengėme:
Pakeliamas stogas su SKY funkcija, kurį pakėlus atsiranda papildoma erdvė automobilio salone ir papildoma miegamoji erdvė antrame aukšte. Pirmame aukšte įrengta 1400x1900mm lova su 70 mm storio čiužiniu, HR 50x50 porolono užpildu. Antrame aukšte 100x1850 lova su 50mm storio čiužiniu, HR 50x50 porolono užpildu.
Išorinis 220V elektros įvadas
300w originalus inverteris į 220V
Pastatoma120 w saulės baterija
20L vandens bakas, kriauklė, šaldytuvas, pastatoma dujinė viryklė.